O mnie

Nazywam się Mieczysława Sikorska-Klimczak, ale wszyscy mówią do mnie Ela. Jestem terapeutką i preferuję metody naturalne wykorzystujące uzdrawiające siły Natury.

Poznałam wiele technik, ale moją ulubioną jest terapia czaszkowo-krzyżowa. Nauczyłam się jej na szkoleniach prowadzonych przez panią Bożenę Przyjemską w latach 2002-2003 , która przyjeżdża z Kanady, naucza jej i propaguje tę metodę w Polsce. Ukończyłam wszystkie prowadzone przez nią stopnie. Ukończyłam Policealne Studium Psychotroniczne „Prometeusz” w Warszawie ze specjalizacją medycyna naturalna i doradztwo psychotroniczne, gdzie poznałam m.in. medycynę chińską i ziołolecznictwo. Od 2005 roku prowadzę swój gabinet terapii naturalnych.

Specjalizując się w terapii czaszkowo-krzyżowej wykorzystuję wiele innych naturalnych technik np.elementy medycyny chińskiej, polarity, theta healling, matrycę krystaliczną, bowtech, refleksologię. W czasie wieloletniej pracy zdobyłam przekonanie ,że każda choroba lub dysfunkcja organizmu ma swoją przyczynę i w czasie zabiegu docieram do niej i uwalniam ją niezależnie kiedy powstała. Moją naturalną predyspozycją jest uwalnianie od emocji i stresu.

Szczególnie cenię sobie pracę z dziećmi. Przez wiele lat byłam zapraszana na Międzynarodowe Turnusy Rehabilitacyjno-Szkoleniowe „Neuro-Re-Edukacja” organizowane przez Stowarzyszenie „Nadzwyczajne Dzieci”, gdzie terapia była prowadzona wg metody Domana i jego Instytutu Osiągania Ludzkich Możliwości znajdującego się w Filadelfii. Współpraca trwa do dzisiaj. TKC jest programową częścią tej metody rehabilitacji. Współpracowałam także z Fundacją „Klinika Zdrowego Życia Ken-Tao” oraz z Fundacją Rosa, działającą na rzecz dzieci. Obecnie od kilku lat współpracuję ze Stowarzyszeniem Neuropsychologicznym „Pod Klonowym Liściem” we Wrocławiu. W w/w organizacjach pracowałam z dziećmi z różnymi dysfunkcjami centralnego układu nerwowego. Także współpracuję z Ośrodkiem Terapeutyczno-Edukacyjnym ASTO we Wrocławiu, gdzie obecnie przyjmuję oraz w swoim gabinecie również we Wrocławiu.

Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski, jestem mgr chemii. Pracowałam w wałbrzyskich fabrykach porcelany, gdzie zajmowałam się technologią zdobnictwa ceramicznego i organizacją produkcji. Mam na swoim koncie wiele wdrożeń i patentów. Byłam także nauczycielem. Mieszkam we Wrocławiu. Jestem szczęśliwą babcią.

Więcej informacji na stronie.